O nás

Na našich stránkach Vám predstavujeme nami ponúkané služby, náš salón, môžete spoznať našich partnerov, nami používané materiály, resp. Vám predstavíme naše novinky a aktuálne trendy v oblasti starostlivosti o chodidlá.  

Nohy sú veľmi cenné, sú súčasťou nášho bytia, každodenného života, sú najekologickejším dopravným prostriedkom, slovom: sú nenahraditeľné. My to dobre vieme. A aj to, že pre svoju vzácnosť a jedinečnosť potrebujú tú najlepšiu starostlivosť. Robíme všetko preto, aby Vaše chodidlá ostali dlho dlho zdravé a krásne.

 

Preto AK:

  • hľadáte najdokonalejšiu formu starostlivosti o Vaše nohy
  • ich túžite mať naozaj krásne a zdravé
  • si chcete oddýchnuť pri príjemnej hudbe, v príjemnom prostredí, napr. pri horúcej káve
  • chcete zaparkovať ihneď, na mieste a zadarmo

TAK:  Príďte na pedikúru k nám. Naším cieľom je uľahčiť Vaše každodenné kroky.

 

V našom salóne poskytujeme ošetrenie na vysokej úrovni, ktoré uspokojí aj najnáročnejších klientov. Nie je to len estetická pedikúra ale aj liečivá a je určená pre všetkých: dámy, pánov, deti, seniorov. Kvalitne ošetrujeme rôzne nechtové a kožné poškodenia, aj tzv. "starecké" nohy a poskytneme Vám aj pár dobrých rád, ako sa starať o Vaše chodidlá.

Svoje vedomosti neustále rozširujeme v oblasti najnovších trendov v starostlivosti o chodidlá, pravidelne sa zúčastňujeme medzinárodných seminárov a stretnutí pedikérov v Maďarsku, Rakúsku aj Nemecku. Nami používané postupy a ošetrovacie metódy sú najvyššej kvality a sú to medzinárodne uznávané najnovšie medicínske postupy v ošetrovaní chodidiel.

Samozrejme každý klient má u nás špecifické postavenie: čas, ktorý strávite v salóne, je vyhradený výlučne len a len pre Vás, čo zaručuje Vaše pohodlie, diskrétnosť i oddych.

Veľmi sa tešíme na Vašu návštevu.

Sme presvedčení, že odídete oddýchnutí, zregenerovaní, nabití pozitívnou energiou a hlavne s veľmi-veľmi ľahkým krokom :-)

Náš tím

Foto

Anita Nopp

Podológ - odborný pedikér, školiteľ

 

 

Foto

Bianka Mihaliková

Pedikérka

 

Petra Havelková

Pedikérka

 

 

Slávka Klímová

Pedikérka


Miriam Dobrá

Pedikérka

 


Veronika Malá

Pedikérka